Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Katowicach

Zapraszamy dzieci na diecie bezglutenowej na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Odbędzie się on 8 czerwca w godz. 10.30 – 13.00 w ogrodzie (lub, w przypadku niesprzyjającej aury, pod zadaszeniem) Miejskiego Domu Kultury “Południe” w Katowicach – filia nr 3 w Zarzeczu przy ul. P. Stellera 4.

Zapraszamy dzieci członków naszego Stowarzyszenia. Z uwagi na możliwości lokalowe Domu Kultury prosimy o przybycie tylko jednego opiekuna dziecka i niestety nie możemy zaprosić rodzeństwa, które nie jest na diecie.

Atrakcji będzie wiele – zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych! Podczas gdy dzieci oddadzą się sportowym rozgrywkom i wesołym zabawom pod okiem animatora, a także pałaszowaniu słodkiej niespodzianki☺, chętni rodzice będą mogli wziąć udział w warsztatach lepienia pysznych bezglutenowych pierogów z owocami. Zwieńczeniem pikniku będzie wspólna degustacja przygotowanych pierogów!

Jak na Dzień Dziecka przystało, nikt nie wyjdzie z pikniku z pustymi rękami.

Uczestników pikniku prosimy o strój sportowy, a rodziców dodatkowo o fartuszki kuchenne. Udział w pikniku jest bezpłatny. Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl w terminie do 4 czerwca.
W tytule maila należy wpisać: „Piknik rodzinny – Katowice”, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Do zobaczenia!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Katowicach