Piknik z okazji Dnia Dziecka w Pszczynie – 5 czerwca

Zapraszamy serdecznie dzieci na diecie bezglutenowej ze Śląska na długo wyczekiwane spotkanie  5 czerwca o godz. 10.00 w Warowni Pszczyńskich Rycerzy przy ul. Bielskiej 50 w Pszczynie.

Po przerwie spowodowanej pandemią spotkamy się by wspólnie odkrywać tajemnice Warowni. Czekają nas także inne przygody, takie jak: tor przeszkód, hasanie po pełnym niespodzianek placu zabaw, nauka tańca średniowiecznego, a może nawet strzelanie z łuku, dlatego prosimy ubrać się w wygodne, sportowe, niekoniecznie średniowieczne stroje 🙂 Jeśli jednak ktoś ma ochotę przyodziać się w element stroju w klimacie średniowiecznym, na pewno to docenimy 🙂

Następnie powrócimy z epoki średniowiecza do współczesności i wspólnie z dziećmi przygotujemy orzeźwiającą bezglutenową bubble tea. Ponadto uczestnicy własnoręcznie ozdobią worko-plecaki, w których znajdą małe co nieco.
Podczas gdy dzieci oddadzą się przygodom, rodzice będą mieć czas na rozmowy i wymianę doświadczeń czy też przepisów kulinarnych. Mile widziane domowe słodkie wypieki bezglutenowe przyniesione przez uczestników wraz z opisem składników, w tym szczególnie alergenów.

Stowarzyszenie pokrywa koszt udziału w spotkaniu dzieci na diecie bezglutenowej. W przypadku udziału w spotkaniu rodzeństwa, które nie jest na diecie bezglutenowej, rodzice sami uiszczają opłatę za wstęp (płatne na miejscu – koszt 30 zł za dziecko). Przy czym wstęp obejmuje jedynie animacje prowadzone przez Warownię, nie obejmuje natomiast bubble tea, ani worko-plecaków, które zapewnione są dla dzieci bezglutenowych.

Na spotkanie zapraszamy członków naszego Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do 30 maja 2022 r.

W tytule maila prosimy wpisać: „Dzień Dziecka w Pszczynie”, a w treści maila podać:

    • imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia,
    • imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej,
    • imiona i wiek rodzeństwa.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym. Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzacie, że zapoznaliście się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Piknik z okazji Dnia Dziecka w Pszczynie – 5 czerwca