ProHarmonia w MENU BEZ GLUTENU

ProHarmonia Rezydencja Wellness mieści się u podnóża Gór Złotych w Sudetach, w Lądku-Zdroju, jednym z najstarszych europejskich uzdrowisk. Z okien budynku, położonego na stoku góry Trojak, roztacza się fantastyczny widok na Czarną Górę, leżącą w Masywie Śnieżnika.

W rezydencji na Gości czeka 19 pokoi i jeden apartament – każdy urządzony w innym stylu, nawiązującym do różnych epok, kultur czy znanych postaci. Goście mogą skorzystać z Hormony SPA, które zapewnia szeroki zakres zindywidualizowanych zabiegów oczyszczających, odprężających, witalizujących, pielęgnacyjnych i regeneracyjnych dla ciała i umysłu.

ProHarmonia oddaje do dyspozycji Gości restaurację serwującą codziennie trzy posiłki. Najważniejszym posiłkiem jest pięciodaniowa, celebrowana kolacja. W Bibliotece serwowane są drinki, kawy i herbaty a popołudniami przygotowywany jest słodki bufet. Podstawą menu jest tradycyjna kuchnia polska wzbogacona o inspiracje kulinarne z całego świata. Kuchnia serwuje również dania bezglutenowe i makrobiotyczne.

Osoby będące na diecie bezglutenowej proszone są o zgłoszenie swojej diety przed zarezerwowaniem pobytu w hotelu, a w przypadku wyłącznie korzystania z restauracji – przed zamówieniem dania.

ProHarmonia w MENU BEZ GLUTENU