Relacja – spotkanie Mikołajkowe w Elblągu

elbląg mikołajkiNa spotkanie mikołajkowe, które odbyło się w 5 grudnia w Elblągu przyszły, osoby które już wcześniej uczestniczyły w spotkaniach jak i zupełnie nowe.
Przy kawie, herbacie i słodyczach bezglutenowych, oraz pysznym bezglutenowym torciku Magdaleny-zapoznaliśmy się z nowymi osobami. Każda z nas opowiedziała swoją historię i zmagania z jakimi zetknęła się w walce o zdrowie swoje lub bliskich. Rozmowom nie było końca.
Następnym tematem spotkania było nasze Stowarzyszenie. W trakcie rozmowy narodziły się nowe pomysły i tematy. Czas pokaże co z naszych planów uda się zrealizować. Podczas spotkania można było zapisać się do Stowarzyszenia i otrzymać materiały o celiakii i diecie bezglutenowej. Na zakończenie wszyscy otrzymali coś słodkiego i z życzeniami Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku rozstaliśmy się do następnego spotkania. Podziękowania należą się p.Magdalenie za ciasto przyniesione do degustacji i firmie Schär za przekazanie bezglutenowych produktów. Bezglutenowcy naszego oddziału życzą Zarządowi i członkom Stowarzyszenia Szczęśliwego Nowego Roku.

pozdrawiam,
Janina Kamińska

Od Zarządu:

Ogromnie dziękujemy Janinie za zorganizowanie spotkanie oraz p. Magdalenie za upieczone ciasto.