Relacja z spotkania karnawałowego w Białymstoku

9 lutego 2020r. spotkaliśmy się na zabawie karnawałowej w JUMPER PARK TRAMPOLIN, aby dzieci niezależnie od wieku mogły wyszaleć się w bezpiecznych warunkach.

Dzieci przez 2 godziny, po rozgrzewce przeprowadzonej przez instruktora, zaliczały łatwiejsze i trudniejsze wyzwania w miejscu wyposażonym w liczne atrakcje: trampoliny, ścianki wspinaczkowe, materace, wymiatacze. Młodsi uczestnicy spotkania w ogóle się nie męczyli, więc poczęstunek zjedli w większości rodzice, którzy przy okazji wymienili się przepisami i poradami. Jak zawsze rodziły się nowe pomysły na wspólne działania. Szczególnie istotne okazało się żywienie w szkołach i wsparcie psychologiczne. To był dobry czas na spotkanie i integrację całych rodzin, które przy okazji omówiły zimowy wypoczynek oraz zaplanowały letni w bezpiecznych i sprawdzonych ośrodkach z dietą bezglutenową .

Na koniec dzieci otrzymały nieco spóźnione upominki świąteczne w postaci książeczek o Oli, Franku i Guciu Glutenie oraz kolorowe bezy na patyku produkowane w lokalu, który ostatnio dołączył do programu MENU BEZ GLUTENU w Białymstoku.

Na naszym zimowym spotkaniu było miło i radośnie. Dziękujemy zarządowi Stowarzyszenia za upominki dla dzieci oraz za poczęstunek.

Ela Babicz
Oddział Białystok

Relacja z spotkania karnawałowego w Białymstoku