Relacja ze spotkania mikołajkowego w Gdańsku

Aby tradycji stało się zadość, w tym roku również zaprosiliśmy Świętego  Mikołaja do Gdańska. 10 grudnia nie było śniegu, więc musieliśmy spotkać się w jakimś specjalnym miejscu, aby móc poszaleć, poskakać, pobiegać, pojeździć polarnym pociągiem i oczywiście spotkać się z przybyszem z Laponii. Przybył do nas z ogromną ilością prezentów. W Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World, wśród wielopoziomowych trampolin, torów przeszkód, zjeżdżalni i labiryntów, nasze trójmiejskie bezglutki dały upust swojej energii. W tym czasie rodzice spotkali się przy kawie i smacznym słodkim poczęstunku (bezglutenowym oczywiście). Wymieniliśmy zdrowotne i kulinarne doświadczenia. Kiedy wszyscy już opadli z sił, pojawił się On – Święty Mikołaj. Rozdał prezenty, zapytał czy byliśmy grzeczni i obiecał, że za rok znów nas odwiedzi.

Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu za możliwość zabawy w tak wspaniałym miejscu i firmom za bogate paczki mikołajkowe.

Kasia i Ola

Od Zarządu: Dziękujemy Kasi i Oli z oddziału Trójmiasto za zorganizowanie zabawy mikołajkowej dla dzieci i chwili relaksu dla dorosłych.