Relacja ze spotkania świątecznego w Koszalinie

Tegoroczne spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Koszalinie stało się prawdziwym przełomem dla naszego oddziału. 30 osób na mikołajkach nie było od początku jego istnienia. Wspólnie powspominaliśmy, jak niewielką grupą spotkaliśmy się w minionym roku i jak dużo jest nas teraz. Ten fakt wszystkich bardzo uradował, bo to oznacza, że jako grupa rośniemy w siłę.

W sobotę na spotkanie przyjechały rodziny z Koszalina, Szczecinka, Czaplinka, Kołobrzegu, okolic Świdwina. Odwiedziła nas nawet rodzina z województwa dolnośląskiego, wypoczywająca w okolicznym Sarbinowie Morskim.

Tematem przewodnim świątecznego spotkania było przygotowanie stroika świątecznego. Każda rodzina wykazała się dużą kreatywnością. A jak prezentowały się nasze stroiki najlepiej przedstawiają zdjęcia. Mikołaj i w tym roku o nas pomyślał i przyniósł nam świąteczne prezenty. Dzieci otrzymały pięknie wydaną przez Stowarzyszenie książkę pt.” Ola, Franek i Gucio Gluten.” To obowiązkowa lektura bezglutenowa. Zachwytom nie było końca…

W minioną sobotę pachniało mandarynkami, kawą i malinową herbatą, a w tle słychać było świąteczne kolędy. Panował radosny nastrój i świąteczna atmosfera, a całą resztę niech dopowie fotorelacja.

Wesołych Świąt życzy koordynator oddziału w Koszalinie, Barbara Domaracka

Relacja ze spotkania świątecznego w Koszalinie