Relacja ze spotkania w Radomiu – 6.02.2016r.

Radom luty5W sobotnie, zimowe, południe, w, zaprzyjaźnionej z radomskim oddziałem Stowarzyszenia restauracji rodzinnej MammaLeo odbyło się kolejne spotkanie bezglutenowców z regionu radomskiego. Spotkanie odbyło się przy kawie i cieście jogurtowym przygotowanym przez 13 – letnią Natalię. Ale nam zawsze jest mało. Radom luty3Wspólnie, podczas spotkania przygotowaliśmy także bezglutenowego murzynka, choć od razu się przyznajemy, że głównymi kucharkami były 2 dziewczynki, uczestniczki spotkania, które dzielnie wypełniały swoje obowiązki, a my mogliśmy spokojnie wymieniać się doświadczeniami i odpowiadać na pytania rodzinie, która od miesiąca jest na diecie i zapisała się do Stowarzyszenia. Po spotkaniu uczestnicy dziękowali, za możliwość zaczerpnięcia tylu informacji od nas. Radom luty2Po to jesteśmy.
Dzięki uprzejmości firmy Incola otrzymaliśmy materiały reklamowe i produkty do degustacji na stół, a także drobne upominki dla każdej osoby na diecie bezglutenowej.
Nasz oddział Stowarzyszenia uwielbia takie spotkania, bo po raz kolejny usłyszałam pytanie „Asiu, teraz kiedy się spotykamy”?  My widzimy się w okresie wielkanocnym, a Wy?

Od Zarządu:
Ogromnie dziękujemy naszemu Oddziałowi Radomskiemu za poświęcony czas i zorganizowanie tak wspaniałego spotkania.