Rodzinne spotkanie świąteczno-noworoczne w Toruniu 5 stycznia 2019 r.

Toruński Oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zaprasza członków Stowarzyszenia na rodzinne spotkanie świąteczno-noworoczne w Toruniu i spotkanie ze Św. Mikołajem.
Impreza odbędzie się 5 stycznia 2019 r. w godzinach od 12:00 – 15:00 w siedzibie Toruńskiego Centrum Aktywności Lokalnej 2piętro, Toruń, ul. Marii Konopnickiej 13.

Zapraszamy wszystkich chętnych członków Stowarzyszenia, którzy mają opłaconą składkę członkowską – dzieci na diecie bezglutenowej z rodzicami i rodzeństwem oraz osoby dorosłe z celiakią.
Prosimy, aby dzieci były przebrane w stroje karnawałowe. Zabawę dla dzieci poprowadzi animatorka. Dorośli w tym czasie będą mogli porozmawiać o naszych bezglutenowych codziennych doświadczeniach w kuchni i nie tylko. Mile widziane będą własne bezglutenowe potrawy do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na różne nietolerancje pokarmowe uczestników prosimy, aby przygotowanym daniom towarzyszyła kartka z listą składników wraz z nazwami producentów.

Spotkanie ma na celu także integrację osób dorosłych na diecie bezglutenowej.

Zgłoszenia prosimy przesłać na: zgloszenia@celiakia.pl do 3 stycznia 2019 r. W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Toruń, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię i wiek dzieci, a w przypadku osoby dorosłej z celiakią – imię i nazwisko. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Prosimy o punktualne przybycie. Na dzieci będą czekały niespodzianki!

Zapraszamy serdecznie!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Rodzinne spotkanie świąteczno-noworoczne w Toruniu 5 stycznia 2019 r.