Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w Gdańsku

Trójmiejski Oddział Stowarzyszenia serdecznie zaprasza wszystkich członków na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca (niedziela) na terenie Muzeum Techniki Wojskowej GRYF w Dąbrówce 84-242 (kierunek Wejherowo) przy ul. ppłk. Ryszarda Lubowiedzkiego 2
Spotykamy się o godz. 11. 00

W programie:

  • grill
  • bezglutenowa grochówka wojskowa przygotowana przez catering Oko na Widelcu należący do programu MENU BEZ GLUTENU

Stowarzyszenie zapewnia bezglutenowy chleb, coś słodkiego oraz keczup i musztardę do grilla.

Na miejscu jest sklepik z kawą, herbatą, napojami, lodami i słodyczami oraz bufet typu fast food (uwaga – nie zapewniamy w nich bezglutenowych produktów!).
Na pikniku będzie również możliwość zamówienia bezpiecznego bezglutenowego zestawu obiadowego w cenie 20 zł przygotowanego przez Catering Oko na Widelcu.

Wstęp na teren, na którym będziemy się bawić przez cały dzień jest płatny 10 zł (otwarte do godziny 18.00), w tym jest też zwiedzanie muzeum. Jest tam plac zabaw dla dzieci i ogromna przestrzeń do szaleństw na świeżym powietrzu w otoczeniu lasu. Zachęcamy do zabrania ze sobą koców i sprzętu sportowego – piłek, badmintona itp.
Inne atrakcje są dodatkowo płatne:

  • ćwiczebne pole minowe, rzut granatem – płatne 8 zł od osoby
  • przejażdżka pojazdem wojskowym – jej koszt to 700 zł dla maksymalnie 32 osób (koszt ok. 25 zł)
  • przejażdżka czołgiem za 800 zł dla maksymalnie 5 osób (koszt to 160 zł od osoby)

Aby móc przejechać się tymi pojazdami musimy 2 dni wcześniej je zamówić i zebrać odpowiednią grupę chętnych. Im będzie nas więcej, tym koszt mniejszy. Prosimy przy zapisach na piknik zadeklarować wolę skorzystania z dodatkowych atrakcji. Uwaga – te dodatkowe atrakcje nie będą sfinansowane przez Stowarzyszenie!  Za wszystkie podane rozrywki uczestnicy pikniku płacą we własnym zakresie.

Dzieci na diecie bezglutenowej otrzymają w tym dniu drobne upominki od Stowarzyszenia.

Zapisy przyjmujemy do 28 maja na adres zgloszenia@celiakia.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na piknik zapraszamy całe rodziny! W tytule maila prosimy wpisać „Dzień Dziecka w Gdańsku” a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, imię dziecka na diecie bezglutenowej i jego wiek oraz imiona pozostałych członków rodziny.
Prosimy przy zapisach zaznaczyć deklarację chęci skorzystania z przejażdżek pojazdami wojskowymi.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w Gdańsku