Spotkajmy się w kuchni! Sprawdzone przepisy – nowa kuchniabezglutenowa.pl

Zapraszamy wszystkich – mistrzów bezglutenowego gotowania oraz osoby stawiające pierwsze kroki w kuchni bez glutenu. Szukających porady i inspiracji oraz tych, którzy chcą się podzielić swoim kulinarnym doświadczeniem. Kuchniabezglutenowa.pl to jedyny portal, który służy do wymieniania się sprawdzonymi bezglutenowymi przepisami.

Spełniamy w Stowarzyszeniu nasze kolejne marzenie. Oddajemy w ręce użytkowników nowoczesne i funkcjonalne narzędzie do wyszukiwania i umieszczania przepisów bezglutenowych. Wymienianie się nimi na portalach społecznościowych czy forach zwykle powoduje, że przepisy gubią się w gąszczu kolejnych informacji. Dzięki naszemu portalowi wspólnie tworzymy wygodną bazę przepisów dla dobra całej bezglutenowej społeczności. 

Jak używać portalu? Wyszukuj przepisy i umieszczaj w nim swoje!

Kuchnia bezglutenowa daje każdemu użytkownikowi możliwość przeglądania zamieszczonych bezglutenowych przepisów i filtrowania ich według wybranych kryteriów. Wiemy, że wśród osób na diecie bezglutenowej jest wiele z nietolerancją jajek lub mleka, wegetarian i wegan. Dlatego umożliwiliśmy filtrację według wykluczonych składników oraz rodzaju diety. Wszystkie przepisy można oceniać i komentować, a także pochwalić się swoim wykonaniem danej potrawy. Zarejestrowani użytkownicy mogą m.in. zamieszczać na stronie własne przepisy oraz budować swoje kulinarne portfolio na profilu dostępnym publicznie. Każdy z zarejestrowanych użytkowników może także tworzyć listy składników wybranych przepisów, co doskonale sprawdzi się podczas zakupów.

Będą konkursy z nagrodami!

Dla zalogowanych użytkowników przewidujemy organizację cyklicznych konkursów tematycznych z atrakcyjnymi nagrodami. Pierwszy już wkrótce:)

Serdecznie zapraszamy także do obserwowania nowej strony poświęconej kuchni na Facebooku!

Kuchniabezglutenowa.pl to portal z misją – korzystaj do woli z opublikowanych przepisów, ale też pochwal się swoimi, ułatwisz tym życie innym osobom na diecie bezglutenowej

Spotkajmy się w kuchni! Sprawdzone przepisy – nowa kuchniabezglutenowa.pl