Spotkanie „Dieta bezglutenowa bez tajemnic” dla osób nowo zdiagnozowanych w Gdańsku

Pomorski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zaprasza osoby nowo zdiagnozowane na spotkanie pt.: „Dieta bezglutenowa bez tajemnic”.

Spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2019 (sobota) w godz. 10.00 – 12.00 na terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego: wejście główne od strony ul. Marii Skłodowskiej Curie, następnie wejście przez budynek nr 5, do końca korytarzem i przy automacie do kawy schodami w dół (będą strzałki informacyne).

Jeśli są Państwo od niedawna na diecie bezglutenowej i nie wszystko jest jeszcze jasne i zrozumiałe zapraszamy na nasze spotkanie. Wyjaśnimy:

  • na czym polega dieta bezglutenowa
  • jak robić bezpieczne zakupy
  • gdzie kryje się gluten i jakie pułapki czyhają na bezglutenowców
  • jak powinna się zdrowo odżywiać osoba chorująca na celiakię
  • podamy praktyczne porady jak zorganizować bezglutenową kuchnię

Przedstawimy też Państwu, na czym polega rola Stowarzyszenia we wspieraniu osób będących na diecie bezglutenowej. Każdy uczestnik otrzyma materiały edukacyjne i drobny upominek od Stowarzyszenia.
Zapisy pod adresem zgloszenia@celiakia.pl do 17 stycznia. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone zwrotnym mailem. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, także spoza Stowarzyszenia.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie „Dieta bezglutenowa bez tajemnic” dla osób nowo zdiagnozowanych w Gdańsku