Spotkanie mikołajkowe dla dzieci w Poznaniu

W tym roku Mikołaj zaprasza dzieci członków Stowarzyszenia od 3 roku życia, będące na diecie bezglutenowej wraz z rodzeństwem na spotkanie mikołajkowe 7 grudnia 2019 r.  o godz. 15.00 do Wytwórni figur woskowych w Poznaniu przy ul. Piekary 22/23.
Prosimy przybyć 10 minut wcześniej. Wstęp dziecka na diecie bezglutenowej pokryje Stowarzyszenie. Opłatę na wstęp rodzeństwa nie będącego na diecie pokrywają rodzice w kasie obiektu (39 zł). Rodzice płacą 10 zł za bilet, który upoważnia do zwiedzenia muzeum.
Dla dzieci w cenie biletu zagwarantowane jest:

  • zwiedzanie muzeum,
  • warsztaty ceramiczne,
  • woskowy odlew dłoni,
  • spotkanie z Mikołajem.

Opiekunowie mogą spędzić czas w kawiarence na rozmowach przy zakupionej kawie i herbacie. Będzie również możliwość porozmawiania z dietetykiem. Zachęcamy do przyniesienia własnych wypieków (prosimy o dołączenie kartki z podanym składem).

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do 2 grudnia 2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Poznań, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko, wiek dzieci (w tym rodzeństwa). Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie z opłaconą składką członkowską za rok 2019.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie mikołajkowe dla dzieci w Poznaniu