Spotkanie mikołajkowe w Kielcach – 11 grudnia

Kielecki Oddział Stowarzyszenia zaprasza na bezglutenowe Mikołajki 11 grudnia.

Tym razem będziemy gościć w pierwszej w Kielcach Manufakturze Słodyczy & Kawiarni Magii Karmelu w Aptece Wyobraźni Muzeum Zabawek i Zabawy, przy ul. Mickiewicza 1. Zapraszamy serdecznie dzieci na diecie bezglutenowej i ich rodziców na wspaniałą zabawę oraz pokaz przygotowywania słodyczy. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2022, rozpoczynamy o godz.11.00. Zachęcamy żeby przynieść ze sobą ulubione kupne słodkie/słone bezglutenowe przekąski.

Każde dziecko otrzyma słodki, i oczywiście bezglutenowy, upominek. W czasie gdy dzieci oddadzą się zabawie, rodzice będą mieli okazję do poznania się i wymiany doświadczeń w prowadzeniu bezglutenowej diety. Na miejscu będzie możliwość kupienia kawy lub herbaty. Zapisy pod adresem: zgloszenia@celiakia.pl, do 5 grudnia. W tytule maila prosimy napisać: „Mikołajki Kielce”.

W zgłoszeniu prosimy podać:

  • imię, nazwisko i wiek dziecka na diecie bezglutenowej,
  • imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Ilość miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem jest brak zaległości w składkach członkowskich.  Zapraszamy!

Bardzo dziękujemy właścicielom Magii Karmelu za zaproszenie, a tym bardziej nam miło, że lokal należy do programu MENU BEZ GLUTENU.

Spotkanie mikołajkowe w Kielcach – 11 grudnia