Spotkanie mikołajkowe we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy wszystkie bezglutenowe dzieci z Dolnego Śląska na spotkanie mikołajkowe, które odbędzie się 14.12.2019 (sobota) we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 przy ul. Legnickiej 65, w godzinach 11.00-14.00.

W tym roku podczas wspólnej zabawy własnoręcznie wykonamy bombki na choinkę. W przypadku młodszych pociech mile widziana będzie pomoc rodziców/opiekunów. Czy w tym roku odwiedzi nas Mikołaj? Miejmy nadzieję, że tak, ponieważ nasze Stowarzyszenie na tę właśnie okazję pomagało Mikołajowi przygotować wyjątkowe prezenty.

Tradycyjnie prosimy o przyniesienie do wspólnej degustacji owoców oraz bezglutenowych ciast i ciasteczek z dokładną informacją o ich składzie.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailem na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 10.12.2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W tytule e-maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Wrocław, natomiast w treści e-maila prosimy podać imię i wiek dziecka bezglutenowego oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość zabrania rodzeństwa (nie stosującego diety bezglutenowej), więc przy zapisach prosimy zgłaszać taką chęć, podając imię i wiek rodzeństwa.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Stowarzyszenia z uregulowanymi składkami członkowskimi.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie mikołajkowe we Wrocławiu