Spotkanie mikołajkowo-świąteczne w Warszawie 16 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia z Warszawy i okolic na rodzinne spotkanie mikołajkowo-świateczne. Odbędzie się ono 16 grudnia 2018 r. (niedziela) w godzinach 11:00-14:00 w Warsztacie przy Pl. Konstytucji 4.
Dzieci w wieku od 2 do 12 lat będące na diecie bezglutenowej wraz z rodzeństwem zapraszamy do wspólnej zabawy, która odbędzie się na parterze. Zapewniamy moc atrakcji, spodziewamy się też wizyty Świętego Mikołaja 🙂

Młodzież oraz osoby dorosłe zapraszamy na piętro, na degustację świątecznych smakołyków oraz do rozmowy przy dźwiękach polskich kolęd. Uczestników spotkania prosimy o przyniesienie ze sobą bezglutenowych potraw do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na różne nietolerancje pokarmowe uczestników prosimy, aby przygotowanym daniom towarzyszyła kartka z listą składników wraz z nazwami producentów. Na miejscu zapewniamy kawę i herbatę.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 12 grudnia 2018 r. W zgłoszeniu prosimy podać imię i wiek dziecka (dzieci) oraz imię i nazwisko rodzica należącego do Stowarzyszenia. Prosimy, aby każdy rodzic zadbał o małą poduszkę dla swojego dziecka, która posłuży mu do wygodnego siedzenia.

Zaproszenie kierujemy do członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za bieżący rok.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie mikołajkowo-świąteczne w Warszawie 16 grudnia 2018 r.