Spotkanie mikołajkowo-świąteczne w Warszawie

Serdecznie zapraszamy członków Stowarzyszenia z Warszawy i okolic na rodzinne spotkanie mikołajkowo-świąteczne. Impreza odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota) w godzinach 11:00-14:00 w Warsztacie przy Pl. Konstytucji 4.
Dzieci w wieku od 2 do 12 lat będące na diecie bezglutenowej zapraszamy do wspólnej zabawy, która odbędzie się na parterze. Zapewniamy moc atrakcji, spodziewamy się też wizyty Świętego Mikołaja:)

Młodzież oraz osoby dorosłe zapraszamy na piętro, na degustację świątecznych smakołyków oraz do rozmów przy dźwiękach polskich kolęd. W tym roku planujemy luźne spotkanie z dietetykiem – będzie można poradzić się w sprawach związanych z dietę bezglutenową i innymi ograniczeniami żywieniowymi.

Gościem specjalnym spotkania będzie Monika Oworuszko, autorka książki „Ola, Franek i Gucio Gluten. Bezglutenowa lektura obowiązkowa”.

Uczestników spotkania prosimy o przyniesienie ze sobą bezglutenowych potraw do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na różne nietolerancje pokarmowe uczestników prosimy, aby przygotowanym daniom towarzyszyła kartka z listą składników (z nazwami producentów). Na miejscu zapewniamy kawę i herbatę.

W miarę wolnych miejsc zapraszamy też rodzeństwo dzieci na diecie bezglutenowej. Na spotkanie zapraszamy członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za 2019 r. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 4 grudnia 2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Warszawa, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko, wiek dziecka będącego na diecie bezglutenowej oraz rodzeństwa. Zapraszamy też dorosłe osoby na diecie bezglutenowej. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie mikołajkowo-świąteczne w Warszawie