Spotkanie świąteczne Stowarzyszenia w Radomiu – 9 grudnia 2023

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, małych i dużych, na spotkanie świąteczne, które odbędzie się 9 grudnia 2023 r. w godzinach 10.00-13.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, przy ul. Rynek 15.

Wydarzenie będzie również okazją do świętowania 10-lecia działania Stowarzyszenia w regionie radomskim. W trakcie spotkania dzieci będą wykonywać własnoręcznie świąteczne świece. Rodzice natomiast będą mogli wysłuchać wykładu dietetyczki z Centrum Diety Bezglutenowej, Katarzyny Gabrysiak, pod tytułem „Świąteczny niezbędnik bezglutenowy”.

Na spotkanie prosimy przynieść puste słoiki i różnego rodzaju przybory szkolne, np. blok rysunkowy, kredki, klej, kolorowy papier itp. Wykorzystamy je podczas warsztatów. Prosimy też uczestników o przyniesienie bezglutenowych przekąsek i słodkości na wspólny świąteczny stół, koniecznie z oznaczeniem alergenów.

Rejestracja uczestnictwa odbywa się poprzez wypełnienie formularza do 5 grudnia 2023 r. Po otrzymaniu formularza wyślemy potwierdzenie udziału w spotkaniu mailem.

Osoba do kontaktu: Joanna 606 990 507

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Spotkanie świąteczne Stowarzyszenia w Radomiu – 9 grudnia 2023