Spotkanie świąteczne w Koszalinie 1 grudnia 2018 r.

To nic nie szkodzi, że nie ma śladu śniegu. I to nic, że jeszcze go tu nikt nie widział. W tym roku Św. Mikołaj z bezglutenowymi paczkami dla dzieci dojedzie także do Koszalina!

Serdecznie zapraszamy na świąteczno-mikołajkowe spotkanie dla członków Stowarzyszenia, które odbędzie się już 1 grudnia 2018 r. (sobota), w godz. 10.00 – 13.00 w Pracowni Pozarządowej przy ul. Dworcowej 2 w Koszalinie.
Zaparzymy sobie zimową herbatę z odrobiną suszonych cytrusów i goździków, zasiądziemy do bezglutenowego poczęstunku i pomożemy dzieciom w dekorowaniu bezglutenowych pierników. Posłuchamy kolęd, porozmawiamy o tym wszystkim, co jest dla nas ważne i zaplanujemy wspólnie formułę spotkania noworocznego. Nasze wolontariuszki umilą dzieciom czas malowaniem buziek.

Celem spotkania jest integracja osób z celiakią i na diecie bezglutenowej z Koszalina, Białogardu, Słupska, Kołobrzegu i okolic tych miast.
Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do 27 listopada 2018 r.

W tytule maila należy napisać: Spotkanie świąteczne w Koszalinie, natomiast w treści: imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imiona i wiek dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie świąteczne w Koszalinie 1 grudnia 2018 r.