Spotkanie świąteczne w Puławach

Serdecznie zapraszamy dorosłych Członków Stowarzyszenia oraz dzieci, duże i małe, będące na diecie bezglutenowej, na spotkanie świąteczne, które odbędzie się 14 grudnia 2019r. (sobota) o godzinie 12.00, w Klubie Amik w Puławach, przy ul. Skłodowskiej 4.

Podczas spotkania przygotujemy bezglutenowe paszteciki oraz piernik. Dla dzieci i młodzieży zorganizowane zostaną zajęcia z instruktorką Fitbox. Chętni spróbują swoich sił i poznają podstawy Fitbox, świetnie się przy tym bawiąc. Minimum wiekowe do udziału w zajęciach Fitbox to 5 lat. Prosimy o zabranie dla osób uczestniczących w spotykaniu z instruktorką wygodnego kompletnego stroju sportowego. Prosimy o punktualne przybycie.

Prosimy także o przyniesienie własnych słodkich przekąsek wraz z pełną informacją o ich składzie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl do 10 grudnia 2019 r. 

W tytule maila należy wpisać: Mikołajki Puławy. W treści prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz w przypadku rodzin: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko, wiek dzieci (w tym rodzeństwa). Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Pierwszeństwo udziału mają członkowie z opłaconą składką członkowską.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie świąteczne w Puławach