Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Elblągu

Spotkanie odwołane w związku z brakiem wystarczającej liczby chętnych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie świąteczno-mikołajkowe, które odbędzie się w Elblągu 14 grudnia 2019 (sobota) w godzinach 11.0013.00 w Stowarzyszeniu ESWIP Organizacja Pożytku Publicznego ul. Zw. Jaszczurczego 17 (1 piętro, pokój nr 104).

W tym roku dla dzieci przewidziana jest zabawa z animatorką i degustacja bezglutenowego poczęstunku. Dorośli będą mogli wymienić się doświadczeniami, związanymi z prowadzeniem bezpiecznej kuchni bezglutenowej i stosowaniem diety oraz sprawdzonymi świątecznymi przepisami. Na koniec odwiedzi nas św. Mikołaj. Uczestników spotkania prosimy o przyniesienie ze sobą potraw bezglutenowych do wspólnego poczęstunku. Z uwagi na nietolerancje pokarmowe prosimy o przygotowanie listy składników użytych w potrawach.

Na spotkanie zapraszamy członków Stowarzyszenia z opłaconą składką za 2019 r. oraz ich dzieci.

Zgłoszenia prosimy przesłać mailem na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 10 grudnia 2019 r.

W tytule maila proszę zamieścić: Mikołajki Elbląg, natomiast w treści podać imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko i wiek dziecka. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Elblągu