Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Radomiu

Radomski oddział Stowarzyszenie serdecznie zaprasza na spotkanie świąteczno-mikołajkowe. Zapraszamy rodziców i dzieci na diecie bezglutenowej w wieku od 6 do 14 lat, a także osoby dorosłe. Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2019 r. o godzinie 12:30 w Esfit Studio w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9.

W trakcie spotkania dzieci wraz z kubańskim instruktorem tańca będą próbować zaczarować zimę i mroźny czas tańcząc przy latynoskiej muzyce. W tym czasie osoby dorosłe, przy słodkim poczęstunku, będą miały okazję do wymienienia się swoimi doświadczeniami związanymi z bezglutenowymi świętami.

Na spotkanie zapraszamy członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zgłoszenia prosimy przesłać mailem na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 11 grudnia 2019 r.

W tytule maila prosimy napisać: Mikołajki Radom. W treści podać imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko i wiek dziecka. W przypadku uczestnictwa osoby dorosłej należącej do Stowarzyszenia, należy podać imię i nazwisko. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Radomiu