Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Szczecinie

Szczeciński Oddział zaprasza członków naszego Stowarzyszenia na spotkanie świąteczno-mikołajkowe, które odbędzie się 7 grudnia 2019 (sobota) w Ośrodku Szkoleniowo-Badawczym w Zakresie Energii Odnawialnej ZUT w Ostoi (Szczecin).
Zapraszamy na godzinę 11.00. Dzieci będą przygotowywać ozdoby świąteczne, dorośli podzielą się przepisami oraz wymienią doświadczeniami dotyczących stosowania diety bezglutenowej i prowadzenia bezpiecznej kuchni, zwłaszcza w święta. 🙂
Na spotkanie zapraszamy dzieci oraz dorosłych członków Stowarzyszenia, którzy mają opłaconą składką członkowską za 2019 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl w terminie do 29 listopada 2019 r..

Tradycyjnie prosimy o przyniesienie bezglutenowych ciast i owoców do wspólnej degustacji z dokładną informacją o składzie.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Szczecin, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko i wiek dziecka. W przypadku osoby dorosłej z celiakią – imienia i nazwiska.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Dojazd do Ośrodka: http://www.oze.szczecin.pl/dojazd.html

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Szczecinie