Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Toruniu – 10 grudnia

Toruński oddział Stowarzyszenia zaprasza członków na spotkanie świąteczno-mikołajkowe, które odbędzie się w sobotę 10 grudnia 2022 r. o godz. 11.00.

W tym roku zaprosiła nas Książnica Kopernikańska. W Ośrodku Czytelnictwa Chorych i Niepełnosprawnych przy ul. Szczytnej 13, w samym „sercu” toruńskiej starówki weźmiemy udział w zajęciach plastycznych i oczywiście spotkamy się ze Świętym Mikołajem!

Zapraszamy nie tylko rodziców z dziećmi na diecie, ale także dorosłe osoby z celiakią zapisane do Stowarzyszenia. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa jest opłacona składka członkowska za 2022 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: zgloszenia@celiakia.pl w terminie do 28 listopada 2022 r., w tytule koniecznie wpisując – „Mikołajki-Toruń”, a w treści podając:

  • imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia,
  • imię, nazwisko i wiek zgłaszanego dziecka,
  • w przypadku zapisu osoby dorosłej z celiakią – imię i nazwisko.

Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem. Uczestników zachęcamy do przyniesienia bezglutenowych wypieków (z informacją o składzie) lub owoców do wspólnej degustacji. Na miejscu zapewniamy napoje.

Serdecznie zapraszamy!

W związku z prowadzonymi robotami drogowymi w całym Toruniu, proponujemy poruszanie się środkami komunikacji miejskiej lub pozostawienie auta na parkingach w pobliżu starówki, np. przy Cinema City (Czerwona Droga 1-6)

Spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Toruniu – 10 grudnia