Kontakt

Stowarzyszenie

Małgorzata Źródlak

Małgorzata Źródlak

Prezes Stowarzyszenia

info@celiakia.pl tel. +48 888 205 528

kontakt dla mediów
współpraca krajowa i międzynarodowa

Paulina Sabak-Huzior

Paulina Sabak-Huzior

Wiceprezes Stowarzyszenia

p.sabak@celiakia.pl tel. +48 571 329 308

program MENU BEZ GLUTENU
koordynacja pracy Oddziałów Stowarzyszenia

Anna Marczewska

Anna Marczewska

Skarbnik Stowarzyszenia

dietetyk – konsultacje
kontakt w sprawach licencji na znak Przekreślonego Kłosa

Grażyna Konińska

Grażyna Konińska

Sekretarz Stowarzyszenia

g.koninska@celiakia.pl tel. +48 602 258 466

dietetyk – konsultacje
program MENU BEZ GLUTENU

Barbara Domaracka

Barbara Domaracka

   

b.domaracka@celiakia.pl tel. +48 696 102 150

współpraca krajowa

Daria Kostrzewska-Jafiszow

Daria Kostrzewska-Jafiszow

   

urlop macierzyński

Anna Krajewska

Anna Krajewska

  

a.krajewska@celiakia.pl tel. +48 501 042 098

kontakt w sprawach licencji na znak Przekreślonego Kłosa

Anna Kobyłecka

Anna Kobyłecka

  

a.kobylecka@celiakia.pl tel. +48 579 906 554

strona www i social media

Natalia Lipietta

Natalia Lipietta

n.lipietta@celiakia.pl tel. +48 736 098 826

sprawy członkowskie
program MENU BEZ GLUTENU

Oddziały

Oddział Białystok

Elżbieta Babicz
tel. 698 035 173
bialystok@celiakia.pl

Oddział Elbląg

Janina Kamińska
tel. 602 472 084
elblag@celiakia.pl

Oddział Kielce

Anna Przenzak
Martyna Samiczak
tel. 511 445 741
kielce@celiakia.pl

Oddział Kraków

Rafał Jasiński
tel. 505 321 085
krakow@celiakia.pl

Oddział Łódź

Kamil Stranz
tel. 660 777 984
lodz@celiakia.pl

Oddział Olsztyn

Beata Nehrebecka
tel. 606 873 652
olsztyn@celiakia.pl

Oddział Pomorski (Trójmiasto)

Jaśmina Çetiner-Słowikowska
tel. 503 345 764
Katarzyna Nowak
tel. 504 194 433
trojmiasto@celiakia.pl

Oddział Poznań

Bartosz Drozd
Rafał Kapciński
poznan@celiakia.pl
Agnieszka Rutkowska
tel. 603 630 399

Oddział Radom

Joanna Struzik
j.struzik@celiakia.pl

Oddział Szczecin

Jola Meller
tel. 664 475 636 (po 18.00)
j.meller@celiakia.pl

Oddział Śląsk

Jacek Oleś
tel. 660 343 766
j.oles@celiakia.pl

Oddział Toruń

Ludmiła Bagińska
tel. 606 199 345
l.baginska@celiakia.pl

Oddział Warszawa

Centrum Diety Bezglutenowej
tel. 22 253 04 97
info@celiakia.pl 

Oddział Wrocław

Małgorzata Jakubczyk
tel. 506 358 884
m.jakubczyk@celiakia.pl

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

ul. Na Uboczu 28 U-C4
02-791 Warszawa
www.celiakia.pl
tel.: (22) 253 04 97

Dane Stowarzyszenia

KRS: 0000 2737 81
REGON: 1408 70698
NIP: 951 220 67 61

nr konta:
Bank PKO BP SA 36 1020 1169 0000 8502 0105 5615

Centrum Diety Bezglutenowej

Udzielamy informacji dotyczących diety bezglutenowej i celiakii telefonicznie i przez Internet. Można też, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu, umówić się na indywidualną bezpłatną konsultację dietetyczną na miejscu.

poniedziałek  8:00 – 18.00,  wtorek – piątek  8:00 – 17:00  tel. (22) 253 04 97
Adres Centrum: ul. Na Uboczu 28, lokal U-C4, 02-791 Warszawa (Ursynów, niedaleko stacji metra Natolin)

Adresy mailowe dietetyczek: g.koninska@celiakia.pl lub a.marczewska@celiakia.pl