Kontakt

Stowarzyszenie

Małgorzata Źródlak

Małgorzata Źródlak

Prezes Stowarzyszenia

m.zrodlak@celiakia.pl tel. +48 888 205 528

Kontakt dla mediów
Współpraca krajowa i międzynarodowa
Edukacja

Paulina Sabak-Huzior

Paulina Sabak-Huzior

Wiceprezes Stowarzyszenia

p.sabak@celiakia.pl tel. +48 571 329 308

Program MENU BEZ GLUTENU
Edukacja
Social media

Grażyna Konińska

Grażyna Konińska

Skarbnik Stowarzyszenia

g.koninska@celiakia.pl tel. +48 602 258 466

Konsultacje dietetyczne
Program MENU BEZ GLUTENU
Edukacja

Daria Kostrzewska-Jafiszow

Daria Kostrzewska-Jafiszow

Sekretarz Stowarzyszenia

d.kostrzewska@celiakia.pl tel. +48 662 189 164

Licencja - znak towarowy Przekreślony Kłos

Barbara Domaracka

Barbara Domaracka

Członek Zarządu

b.domaracka@celiakia.pl tel. +48 696 102 150

Licencja - znak towarowy Przekreślony Kłos
Edukacja

Natalia Lipietta

Natalia Lipietta

n.lipietta@celiakia.pl tel. +48 736 098 826

Konsultacje dietetyczne
Program MENU BEZ GLUTENU
Edukacja

Anna Krajewska

Anna Krajewska

  

a.krajewska@celiakia.pl tel. +48 501 042 098

Licencja - znak towarowy Przekreślony Kłos

Katarzyna Gabrysiak

Katarzyna Gabrysiak

k.gabrysiak@celiakia.pl tel. +48 781 162 424

Konsultacje dietetyczne
Licencja - znak towarowy Przekreślony Kłos

Lucyna Rymsza

Lucyna Rymsza

l.rymsza@celiakia.pl tel. +48 22 253 04 97

Sprawy członkowskie

Wolontariusze Stowarzyszenia

Białystok

Elżbieta Babicz
tel. 698 035 173
Wydarzenia

Kielce

Reorganizacja
Wydarzenia

Koszalin

Barbara Domaracka
tel. 696 102 150
Wydarzenia

Kraków

Reorganizacja
Wydarzenia

Pomorze (Trójmiasto)

Katarzyna Nowak
tel. 504 194 433
Wydarzenia

Poznań

Agnieszka Rutkowska
tel. 603 630 399
Wydarzenia

Radom

Joanna Banachowicz
wolontariat@celiakia.pl
Wydarzenia

Rzeszów

Ewelina Klimza
tel. 661 063 017 (po 17.00)
Wydarzenia

Szczecin

Katarzyna Meller
tel. 884 041 996
Wydarzenia

Górny Śląsk

Reorganizacja
Wydarzenia

Toruń

Ludmiła Bagińska
tel. 606 199 345
Wydarzenia

Warszawa

Centrum Diety Bezglutenowej
tel. 22 253 04 97
wolontariat@celiakia.pl
Wydarzenia

Wrocław

Małgorzata Jakubczyk
tel. 506 358 884
Wydarzenia

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

ul. Na Uboczu 28 U-C4
02-791 Warszawa
celiakia.pl
tel.: (22) 253 04 97

Dane Stowarzyszenia

KRS: 0000 2737 81
REGON: 1408 70698
NIP: 951 220 67 61

nr konta:
Bank PKO BP SA 36 1020 1169 0000 8502 0105 5615

Centrum Diety Bezglutenowej

poniedziałek – piątek  godz. 9:00 – 17:00
tel. (22) 253 04 97
ul. Na Uboczu 28, lokal U-C4
02-791 Warszawa
(Ursynów, niedaleko stacji metra Natolin)

Adres mailowy dietetyczek:
dietetyk@celiakia.pl

Bezglutenowa pomoc Ukrainie:
pomocukrainie@celiakia.pl

Wolontariat:
wolontariat@celiakia.pl

Współpraca z placówkami edukacyjnymi:
edukacja@celiakia.pl