Kontakt

Stowarzyszenie

Małgorzata Źródlak

Małgorzata Źródlak

Prezes Stowarzyszenia

m.zrodlak@celiakia.pl tel. +48 888 205 528

Kontakt dla mediów
Współpraca krajowa i międzynarodowa
Edukacja

Paulina Sabak-Huzior

Paulina Sabak-Huzior

Wiceprezes Stowarzyszenia

p.sabak@celiakia.pl tel. +48 571 329 308

Program MENU BEZ GLUTENU
Social media
Wolontariat w Stowarzyszeniu

Grażyna Konińska

Grażyna Konińska

Skarbnik Stowarzyszenia

g.koninska@celiakia.pl tel. +48 602 258 466

Konsultacje dietetyczne
Program MENU BEZ GLUTENU
Edukacja

Daria Kostrzewska-Jafiszow

Daria Kostrzewska-Jafiszow

Członek Zarządu

Urlop macierzyński

Natalia Lipietta

Natalia Lipietta

n.lipietta@celiakia.pl tel. +48 736 098 826

Konsultacje dietetyczne
Sprawy członkowskie
Program MENU BEZ GLUTENU

Barbara Domaracka

Barbara Domaracka

b.domaracka@celiakia.pl tel. +48 696 102 150

Licencja - znak towarowy Przekreślony Kłos

Anna Krajewska

Anna Krajewska

  

a.krajewska@celiakia.pl tel. +48 501 042 098

Licencja - znak towarowy Przekreślony Kłos

Oddziały Stowarzyszenia

Oddział Białystok

Elżbieta Babicz
tel. 698 035 173
bialystok@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Elbląg

Janina Kamińska
tel. 602 472 084
elblag@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Kielce

Anna Przenzak
Martyna Samiczak
tel. 511 445 741
kielce@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Koszalin

Barbara Domaracka
tel. 696 102 150
b.domaracka@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Kraków

Rafał Jasiński
tel. 505 321 085
krakow@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Pomorski (Trójmiasto)

Katarzyna Nowak
tel. 504 194 433
trojmiasto@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Poznań

Agnieszka Rutkowska
tel. 603 630 399
a.rutkowska@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Radom

Joanna Struzik
j.struzik@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Rzeszów

Ewelina Klimza
tel. 661 063 017
rzeszow@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Szczecin

Jola Meller
tel. 664 475 636 (po 18.00)
j.meller@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Śląsk

Jacek Oleś
tel. 660 343 766
j.oles@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Toruń

Ludmiła Bagińska
tel. 606 199 345
l.baginska@celiakia.pl
Wydarzenia

Oddział Warszawa

Centrum Diety Bezglutenowej
tel. 22 253 04 97
info@celiakia.pl 
Wydarzenia

Oddział Wrocław

Małgorzata Jakubczyk
tel. 506 358 884
m.jakubczyk@celiakia.pl
Wydarzenia

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

ul. Na Uboczu 28 U-C4
02-791 Warszawa
celiakia.pl
tel.: (22) 253 04 97

bezglutenowa pomoc Ukrainie: pomocukrainie@celiakia.pl

Dane Stowarzyszenia

KRS: 0000 2737 81
REGON: 1408 70698
NIP: 951 220 67 61

nr konta:
Bank PKO BP SA 36 1020 1169 0000 8502 0105 5615

Centrum Diety Bezglutenowej

Udzielamy informacji dotyczących diety bezglutenowej i celiakii telefonicznie i przez Internet. Można też, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu, umówić się na indywidualną bezpłatną konsultację dietetyczną na miejscu.

poniedziałek – piątek  godz. 9:00 – 17:00  tel. (22) 253 04 97
Adres Centrum: ul. Na Uboczu 28, lokal U-C4, 02-791 Warszawa (Ursynów, niedaleko stacji metra Natolin)

Adres mailowy dietetyczek: dietetyk@celiakia.pl