Sweet Fit & Eat z Białegostoku w programie MENU BEZ GLUTENU

Sweet Fit & Eat to przytulne klimatyczne miejsce w centrum Białegostoku, przy ul. Legionowej w Galerii Sienny Rynek, które dołączyło do MENU BEZ GLUTENU.

Miejsce to powstało z zainteresowania założycieli zdrowym trybem życia. By móc połączyć zdrowe ze smacznym, postanowili stworzyć dania fit. Wszystkie dania w lokalu są w 100 % bezglutenowe. Jest tu duży wybór pysznych ciast i tortów o bardzo ciekawych, niespotykanych smakach.

W ofercie znajdują się także inne smakołyki: gofry, naleśniki, pankejki, kanapki, sałatki, makarony i tosty. Oczywiście wszystko w wersji fit – bez glutenu i bez białego cukru, niektóre dania też bez laktozy i jajek. Cukier zastąpiono jego zdrowszymi zamiennikami. Do ciasta można zamówić dobrą kawę, herbatę, świeżo wyciskane soki lub koktajle.

„Jesteś uczulony na gluten? Zabierz ze sobą koleżankę z nietolerancją laktozy i kolegę diabetyka oraz weganina, obiecujemy, że sama przyjemność dla podniebienia Cię tu spotka” – zapraszają właściciele.

W Sweet Fit & Eat realizowane są też indywidualne zamówienia na bezglutenowe ciasta, torty i słodki catering, również dla osób z innymi ograniczeniami żywieniowymi. Serdecznie witamy to nowe ciekawe miejsce w programie MENU BEZ GLUTENU i zachęcamy do jego odwiedzin.

Sweet Fit & Eat z Białegostoku w programie MENU BEZ GLUTENU