Świąteczna oferta producentów

Podaliśmy już świąteczną ofertę firm cateringowych i lokali należących do MENU BEZ GLUTENU. Poniżej propozycje od firm:

  • Glutenex – w ofercie świątecznej sąm.in.: makowiec, sernik, choinka i Mikołaj z piernika w czekoladzie, kostka piernikowa.
  • Bezgluten – m.in.: gwiazdki piernikowe w mlecznej czekoladzie, piernikowy Mikołaj w mlecznej czekoladzie, świąteczny piernik z bakaliami, świąteczne ciasta w kształcie choinki i gwiazdy, rolada makowa, pierogi, uszka i krokiety z kapustą i grzybami lub z pieczarkami.
  • Balviten – m.in.: Mikołaj i lizaki z czekolady.
  • Piekarnia Hert (woj. dolnośląskie) – ciasta świąteczne (muffinki z nadzieniem, ciasto brownie, babka, ciasteczka z czekoladą) dostępne są w sieci sklepów firmowych. Oferta
  • Piekarnia Putka (woj. mazowieckie i łódzkie) – w świątecznej ofercie znajduje się m.in. piernik, sernik i babka. Dostępne w stacjonarnych sklepach firmowych oraz w sklepie internetowym.
  • Margita Cukiernio-Piekarnia Bezglutenowa (woj. mazowieckie) – m.in. duży wybór ciast (również bez cukru ze słodzikiem tagatoza), wszystkie wyroby są bez mleka, bez skrobi pszennej bezglutenowej, pierogi z kapustą i grzybami lub z kapustą, uszka z grzybami, naleśniki z grzybami leśnymi, ciasto makowe, makowiec, imbirowo-gruszkowe, piernik gryczany (niektóre ciasta bez jaj) i inne. Dostępne w sklepie przy ul. Duracza 6,  w sklepie internetowym i niektórych sklepach (lista na stronie).
  • Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy (woj. pomorskie) – pełna oferta wysyłkowa znajduje się tutaj, a w niej m.in.: ciasto czekoladowe z wiśnią, pączki, ciasteczka świąteczne, paszteciki z kapustą i grzybami. Zamówienia w sklepie internetowym, w sklepach firmowych oraz w punktach sprzedaży (informacja na stronie producenta).

Przypominamy też, że opłatki świąteczne bezglutenowe produkują firmy:

  • Balviten, Bezgluten, Glutenex, Margita (dostępne w sklepach internetowych firm i w niektórych sklepach z żywnością bezglutenową internetowych i stacjonarnych)
  • Piekarnia pieczywa liturgicznego z licencjonowanym znakiem Przekreślonego Kłosa CHRIST www.christ.pl – dostępne w sklepie internetowym tej firmy oraz w niektórych sklepach z artykułami liturgicznymi, w których można kupić komunikanty niskoglutenowe (m. in. w Diecezjalnej Hurtowni Artykułów Liturgicznych “SACERDOS” w Płocku przy ul. Mostowej 1, osobiście lub przez internet www.sacerdos.com.pl)