Świąteczna zabawa dla dzieci – nagrody czekają!

Mikołajki tuż-tuż, dlatego ogłaszamy zabawę plastyczną z nagrodami pt. „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”! Zapraszamy do niej wszystkie dzieci na diecie bezglutenowej, których rodzice są członkami Stowarzyszenia. Każda praca zostanie nagrodzona niespodzianką od Stowarzyszenia!

W tym roku proponujemy dzieciom wyjątkowy konkurs plastyczny: przygotowanie kartki świątecznej według własnego pomysłu. Co trzeba zrobić by otrzymać nagrodę?

  1. Przygotować kartkę najpiękniej jak potraficie (wymiary i przykład podajemy poniżej)
  2. Wysłać ją na adres Stowarzyszenia
  3. Czekać na upominek 🙂

Uwaga! Przesłane do biura Stowarzyszenia kartki uzupełnimy życzeniami i wyślemy do wspaniałych osób: członków honorowych i przyjaciół Stowarzyszenia. Własnoręcznie wykonane przez dzieci na pewno sprawią im ogromną radość!

Jak przygotować świąteczną kartkę?

Drogie Dzieci! Kartkę z bloku technicznego (najlepiej kolorowego) złóżcie na pół, tak by powstał format kartki pocztowej.  Następnie dowolną techniką plastyczną i z użyciem ulubionych materiałów udekorujcie przednią stronę motywami świątecznymi, a środek kartki zostawcie pusty – wpiszemy tam życzenia. Tył kartki także możecie udekorować, a na jej dole dopisać swoje imię i wiek, np. „Ola, 7 lat”.

Przykład kartki:

Gdzie i do kiedy wysłać kartkę świąteczną?

Gotowe kartki należy przysyłać do 1 grudnia 2021 r. (sugerujemy wysyłkę listem priorytetowym) na adres siedziby Stowarzyszenia:

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej

ul. Na Uboczu 28 lok. U-C4,

02-791 Warszawa

z dopiskiem „Zabawa mikołajkowa”.  Na kopercie należy koniecznie podać aktualny adres korespondencyjny oraz imię i nazwisko rodzica, członka Stowarzyszenia.

Kto otrzyma nagrodę za udział w zabawie?

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci na diecie bezglutenowej, których rodzice należą do Stowarzyszenia i nie mają zaległości w składkach członkowskich. Nagrodą za udział w zabawie będzie atrakcyjny świąteczny upominek, który wyślemy pocztą każdemu dziecku na diecie bezglutenowej, od którego otrzymamy kartkę.

Będzie nam miło, jeśli dzieci wykonają więcej niż jedną kartkę :). Bez względu na liczbę przesłanych prac każdy uczestnik otrzyma jeden upominek od Stowarzyszenia.

Dodatkowo wszystkie prace sfotografujemy i opublikujemy na naszej stronie 6 grudnia 2021 r. Dlatego bardzo prosimy o przesłanie nam kartek w podanym terminie – do 1 grudnia.

Uwaga: wysłanie kartki jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU ZABAWY.

Serdecznie zapraszamy do zabawy, nagrody niespodzianki już czekają! 🙂

Zespół Centrum Diety Bezglutenowej

Świąteczna zabawa dla dzieci – nagrody czekają!