Świąteczne spotkanie dla dzieci w Rzeszowie – 9 grudnia

Serdecznie zapraszamy dzieci członków Stowarzyszenia, które są w wieku 2-15 lat, na świąteczne spotkanie w Rzeszowie. Odbędzie się ono 9 grudnia (niedziela) w hotelu Hubertus przy ul. Mickiewicza 5, położonym niedaleko Hotelu Ambasadorskiego, który należy do MENU BEZ GLUTENU.

Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 11:00 i po krótkim przywitaniu dziećmi zajmie się animator. Oczywiście nie zabraknie odwiedzin Świętego Mikołaja☺ Zachęcamy rodziców do przyniesienia bezglutenowych wypieków lub innych świątecznych smakołyków. Będzie to dla nas wyjątkowa okazja do wymiany sprawdzonymi przepisami. Mamy również prośbę o wypisanie na kartce wszystkich alergenów obecnych w waszych daniach.

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl w terminie do dnia 3.12.2018 r.
W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Rzeszów, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko i wiek dziecka.

Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Świąteczne spotkanie dla dzieci w Rzeszowie – 9 grudnia