Świąteczne spotkanie dla dzieci w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy dzieci członków Stowarzyszenia, które są w wieku 2-15 lat, na świąteczne spotkanie w Rzeszowie. Odbędzie się ono 8 grudnia (niedziela) w ośrodku szkoleniowym „ZODIAK” przy ul. Mieszka I 48/50  (w budynku, w którym znajduje się sklep Społem).
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do około godziny 13:00. Tuż po powitaniu naszych wyjątkowych gości, niepowtarzalny znawca magicznych sztuczek zaprosi dzieci do zabawy. Nasze świąteczne spotkanie zakończymy odwiedzinami Aniołka, który podaruje dzieciom na diecie bezglutenowej przygotowaną przez Mikołaja książkę.

Gorąco zachęcamy do przyniesienia bezglutenowych wypieków wraz z listą składników i alergenów. Będzie to dla nas wspaniała okazja do wymienienia się sprawdzonymi przepisami.

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za 2019 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl w terminie do dnia 3.12.2019 r.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Rzeszów, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię, nazwisko i wiek dziecka. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone zwrotnym mailem.  Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Serdecznie zapraszamy!

Świąteczne spotkanie dla dzieci w Rzeszowie