Bezglutenowe spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Kielcach – 8.12.2018

Serdecznie zapraszamy dzieci na diecie bezglutenowej, których rodzice należą do Stowarzyszenia, ale także osoby dorosłe na diecie bezglutenowej (będące członkami Stowarzyszenia) na spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Kielcach. Impreza odbędzie się w Planecie Klocków przy ul. Wschodniej 12, 8 grudnia (sobota), od godz.10.00 do 12.00.

Ponieważ wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, prosimy dorosłych o przyniesienie przepisów na ulubione bezglutenowe świąteczne potrawy. Warto się nimi podzielić. Zachęcamy również do przyniesienia własnych bezglutenowych wypieków do degustacji.  Ze względu na różne nietolerancje pokarmowe prosimy, aby potrawy opatrzyć karteczką ze składnikami, w tym szczególnie alergenami.

W czasie gdy dzieci oddadzą się kreatywnej zabawie, dorośli będą mieli okazję do poznania się i wymiany doświadczeń na temat codziennego życia z dietą bezglutenową. Zapisy na spotkanie prosimy przesyłać do 4 grudnia na adres mailowy zgloszenia@celiakia.pl.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Mikołajki Kielce, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka. W przypadku osób dorosłych na diecie bezglutenowej prosimy o podanie imienia i nazwiska członka Stowarzyszenia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Bezglutenowe spotkanie świąteczno-mikołajkowe w Kielcach – 8.12.2018