Szczeciński piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka – 29 maja 2022

Szczeciński Oddział Stowarzyszenia serdecznie zaprasza na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska 29 maja 2022 roku. W programie zajęcia dla całej rodziny, a także ognisko z bezglutenowymi kiełbaskami.

Na ognisku oprócz kiełbasy zapewniamy bezglutenowe dodatki oraz wodę. Mile widziane będą domowe słodkie wypieki bezglutenowe przyniesione przez uczestników wraz z opisem użytych składników.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres zgloszenia@celiakia.pl do 20 maja 2022 r. W tytule maila prosimy napisać: „Piknik rodzinny w Szczecinie”. W treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię dziecka na diecie bezglutenowej oraz imiona rodzeństwa. Przy dzieciach dodatkowo prosimy o podanie ich wieku. Warunkiem udziału w spotkaniu jest opłacona składka członkowska.

Dojazd: pociągiem do stacji Kliniska Wielkie i około 20-minutowy spacer. Samochodem –drogą S3, zjazd na Kliniska Wielkie i na rondzie kierunek Stawno. Budynek Nadleśnictwa znajduje się po prawej stronie (proponujemy zaparkować na drugim parkingu, skąd bliżej jest do ścieżki edukacyjnej, przy której znajduje się miejsce imprezy).

W związku z trwającymi robotami drogowymi oraz wzmożonym ruchem w kierunku morza zalecamy zaplanowanie więcej czasu na dojazd do Nadleśnictwa z okolic Szczecina.

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzacie, że zapoznaliście się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Szczeciński piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka – 29 maja 2022