Szukasz ciekawej pracy? Stowarzyszenie poszukuje pracownika

Szukasz ciekawej pracy? Stowarzyszenie poszukuje pracownika w Warszawie!

Nasze Stowarzyszenie prężnie się rozwija i realizuje wiele projektów na rzecz osób na diecie bezglutenowej w Polsce. W związku z tym szukamy kolejnych rąk do pracy w naszym Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym na Ursynowie w Warszawie.

Poszukujemy osoby do pracy na pełen etat nad stałymi zadaniami realizowanymi przez Stowarzyszenie, w tym nad projektem udzielania licencji na znak Przekreślonego Kłosa, współpracy
z oddziałami Stowarzyszenia, przygotowywaniem imprez w Warszawie (konferencje, warsztaty, spotkania) oraz do realizacji innych bieżących zadań.

Czego oczekujemy od kandydata do pracy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Otwartości, chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności
  • Skrupulatności, dokładności, umiejętności pracy z dokumentami i przy komputerze (pakiet Office)
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, łatwości w budowaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji
  • Pracowitości i odpowiedzialności
  • Samodyscypliny w realizacji powierzonych zadań
  • Gotowości do wyjazdów i prawa jazdy kat. B

Mile widziana jest także znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w stosowaniu diety bezglutenowej.

W zamian oferujemy ciekawą i stabilną pracę z misją, w zgranym i lubiącym się zespole. Pracujemy bardzo intensywnie, ale z dużą przyjemnością, ponieważ mamy realny osobisty wpływ na zmiany, jakie dokonują się w naszej bezglutenowej rzeczywistości w Polsce. Praca jest ciekawa, można się wiele nauczyć.

Dodatkowo oferujemy dogodne godziny pracy.

Osoby chętne prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego drogą mailową na adres info@celiakia.pl do 19 lipca 2018 roku.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej (administratora danych), ul. Villardczyków 8 lok. U-1, 02-793 Warszawa, tel. 22 253 04 97, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w związku z procesem rekrutacyjnym i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiadam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania i usunięcia.”

Szukasz ciekawej pracy? Stowarzyszenie poszukuje pracownika