Tegoroczne obozy i kolonie z patronatem Stowarzyszenia

Pandemia koronawirusa trwa, ale wszystko wskazuje na to, że letnie obozy i kolonie dla młodzieży, które Stowarzyszenie objęło patronatem odbędą się, choć może w mniejszym zakresie.

Zdajemy sobie sprawę, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie, pojawia się wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa dzieci i młodzieży na obozach.

W najbliższym czasie zostaną przedstawione wytyczne MEN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące organizacji w tym roku wypoczynku zorganizowanego dla dzieci i młodzieży. Jeśli rząd ponownie nie zaostrzy rygorów sanitarnych, obozy dla dzieci i młodzieży odbędą się, aczkolwiek przy specjalnych obostrzeniach.

Skontaktowaliśmy się z Organizatorami obozów z dietą bezglutenową zadając pytania o letni wypoczynek. Organizatorzy dziecięcego wypoczynku są zgodni: bezpieczeństwo i zdrowie dzieci są najważniejsze. Ośrodki zostaną dostosowane do nowych wymogów sanepidu. Organizatorzy zapraszają do kontaktu, ponownie ruszyły zapisy.

Bardzo ważna informacja jest taka, że w przypadku odwołania obozów z powodu Covid-19, wpłacone zaliczki będą w całości zwrócone.

Pełna oferta obozów z dietą bezglutenową objętych patronatem Stowarzyszenia: LINK

Tegoroczne obozy i kolonie z patronatem Stowarzyszenia