Vaniliowa w MENU BEZ GLUTENU

Vaniliowa to kawiarnia-cukiernia z Przeźmierowa koło Poznania, mieszcząca się przy ul. Rynkowej 156. Vaniliowa jest w pełni bezglutenowa, oferuje przysmaki dla każdego amatora słodkości. Ciasta i desery przygotowywane są na miejscu, ze składników najwyższej jakości. Używane są prawdziwe masło i śmietana, jaja od kur z wolnego wybiegu, świeże sezonowe owoce, czekolady Callebaut. W cukierni korzysta się wyłącznie z produktów bezglutenowych i nie używa się gotowych mieszanek do produkcji ciast.

W Vaniliowej można znaleźć między innymi puszysty sernik z karmelem, mini pavlovą z owocami, mocno czekoladowe brownie bez dodatku cukru, a amatorzy wykwintnych słodkości znajdą tutaj francuskie makaroniki. Wyrabiane są też słodkości bez dodatku cukru rafinowanego, słodzone wysokiej jakości zamiennikami, takimi jak daktyle czy ksylitol, bez laktozy, bezmleczne oraz wegańskie. W ofercie są również bezglutenowe oraz bezmleczne lody rzemieślnicze.

Wszystkich ciast można spróbować na miejscu, przy filiżance pysznej kawy lub naturalnego soku. Vaniliowa to miejsce przyjazne dla dzieci – jest kącik zabaw oraz mała biblioteczka.

W cukierni można zamówić słodkości na różne okazje (torty, ciasta, makaroniki, babeczki itp.) z możliwością ich dowozu pod wyznaczony adres.

Vaniliowa w MENU BEZ GLUTENU