Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia – 25.07.20

Zapraszamy członków Stowarzyszenia na coroczne Walne Zgromadzenie, które organizujemy 25 lipca, w sobotę, w godzinach 12:00 – 14:00 w sali konferencyjnej Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN przy ulTrojdena 4 w Warszawie.

Ze względu na pandemię w tym roku Walne nie mogło się odbyć w planowanym terminie w kwietniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że data jest nietypowa, przypada w wakacje, ale ostatni czas wymusza na nas wszystkich niestandardowe działania i decyzje.  

Podczas spotkania planujemy zachowanie wszystkich obowiązujących przepisów i zasad bezpieczeństwa – maseczki, dezynfekcja, odstępy pomiędzy uczestnikami na sali itd. W tym roku podczas Walnego Zgromadzenia nie będzie żadnych dodatkowych wykładów, nie planujemy także przerw. Zaprezentujemy podsumowanie roku 2019 i omówimy najbliższe plany Stowarzyszenia, podejmiemy też stosowne uchwały.

Jeśli w I terminie zabraknie quorum, ogłaszamy II termin Walnego tego samego dnia na godzinę 12:10.

Ze względu na konieczność zachowania odpowiednich warunków higienicznych prosimy członków Stowarzyszenia, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu, o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy zgloszenia@celiakia.pl do 20 lipca 2020 r. Zapraszamy samych członków Stowarzyszenia, bez osób towarzyszących.

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia – 25.07.20