Warsztaty kulinarne w Wysokiej koło Łańcuta

6 kwietnia 2019 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiej odbędą się długo wyczekiwane warsztaty kulinarne dla członków naszego Stowarzyszenia z okolic Rzeszowa i Podkarpacia. Na spotkaniu przygotujemy dania wielkanocne, bez których nie wyobrażamy sobie tych Świąt. Będą to m.in. babki, mazurki, żurek czy jajka faszerowane.

Zapraszamy na dwie grupy warsztatowe:
I grupa: godz. 10:00 – 12:00
II grupa: godz. 13:00 – 15:00

Zgłoszenia (wyłącznie osób dorosłych) prosimy przesyłać do 2 kwietnia br. na adres email: zgloszenia@celiakia.pl. W tytule maila prosimy napisać „Warsztaty w Wysokiej”, a w treści prosimy o podanie imienia i nazwiska członka Stowarzyszenia, a także czy występuje uczulenie na inny alergen spożywczy. Prosimy też podać preferowaną grupę (przed południem lub po południu). Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie zostaną potwierdzone mailem zwrotnym.

Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Warsztaty kulinarne w Wysokiej koło Łańcuta