Wielkanoc z MENU BEZ GLUTENU 2023

Do świąt coraz bliżej. A my zapraszamy do zapoznania się z ofertą wielkanocną, przygotowaną przez lokale należące do programu MENU BEZ GLUTENU.

Menu Bez GlutenuCertyfikowane lokale z całej Polski przygotowały bardzo bogatą ofertę dań bezglutenowych, także w wersji wegańskiej. Zamawiając dania dodatkowo wspieramy restauracje i dajemy im szansę na przetrwanie.

Przy zamawianiu potraw należy zawsze zaznaczyć, że mają być bezglutenowe. Nawet gdy są naturalnie bezglutenowe ta informacja jest bardzo ważna – chodzi o brak kontaktu z innymi potrawami podczas pakowania. Ze względu na stale zmieniającą się sytuację, przed złożeniem zamówienia prosimy skontaktować się bezpośrednio z lokalem.

W naszym spisie znajdują się także oferty na pobyty świąteczne hotelach i pensjonatach z bezglutenowym menu.

Województwo dolnośląskie

Województwo kujawsko-pomorskie

Toruń: Manufaktura Cukierków z Torunia oferuje ręcznie wytworzone łakocie idealne na prezent (też z ksylitolem). Chętni mogą zamówić lizaki wg własnego projektu i z dowolnym napisem lub grafiką. Aby przesyłka bezpiecznie dotarła przed świętami, zamówienia należy złożyć do 31 marca.

Województwo łódzkie

Łódź: BEZ Piekarnia Bezglutenowa Łódź –  zamówienia przyjmowane są do 1 kwietnia.

Województwo małopolskie

Biały Dunajec: Pensjonat Moje Tatry zaprasza na bezglutenową Wielkanoc. Osoby, które chciałyby zamówić bezglutenowe produkty w bezglutenowym sklepie Pensjonatu Moje Tatry, mogą składać zamówienia do 31 marca – wysyłka najpóźniej 5 kwietnia.

Województwo mazowieckie

Warszawa: DGES Catering – zamówienia przyjmowane są do 4 kwietnia. Dostawa na terenie całej Warszawy.

Województwo podlaskie

Białystok: Zdrowa Micha – wszystkie wypieki są dostępne również w ofercie wysyłkowej. Zamówione wypieki klienci otrzymają do 7 kwietnia. Restauracja znajduje się w nowej lokalizacji. Zdrowa Micha ma znacznie poszerzona ofertę  wyroby cukiernicze, piekarnicze, garmażeryjne. Nowy lokal zapewnia przestrzeń pod organizację wydarzeń okolicznościowych.

Województwo pomorskie

Gdańsk: Pracownia Wypieków – zamówienia przyjmowane są do 2 kwietnia.

Gdynia:

  • Bistro Atelier Smaku – zamówienia z dostawą kurierską można składać do 28 marca (wysyłka 3-4 kwietnia 2023). Zamówienia z odbiorem osobistym w bistro można składać do 2 kwietnia (odbiór od 6 do 8 kwietnia 2023).
  • Fit Cake Gdynia Śródmieście
  • Fit Cake Pogórze – zamówienia można składać do wtorku 4 kwietnia. Do 29 marca obowiązuje promocja.

Województwo śląskie

Wisła: Pod Jedlami zaprasza na pobyt wielkanocny –rezerwując pobyt należy zgłosić dietę bezglutenową.

Województwo warmińsko-mazurskie

Ełk: Bezglutenowa Anula – Zamówienia można składać do 3 kwietnia.

Olsztyn: Catering dietetyczny eatfit24.pl – zamówienia można składać do 5 kwietnia. Dania dowożone są w warunkach chłodniczych prawie w całej Polsce. 

Województwo wielkopolskie

Poznań:

Województwo zachodniopomorskie

Szczecin: Lady Baker – zamówienia z odbiorem osobistym są przyjmowane do 3 kwietnia, zamówienia z wysyłką (tylko część oferty jest wysyłana) do 1 kwietnia.

Zamawiając świąteczne potrawy pomagamy nie tylko sobie, ale również wspieramy naszą bezglutenową gastronomię. Smacznego!

Wielkanoc z MENU BEZ GLUTENU 2023