Wielkanocne warsztaty kulinarne dla dzieci w Katowicach

Zapraszamy dzieci członków naszego Stowarzyszenia na wielkanocne bezglutenowe warsztaty kulinarne, które odbędą się 6 kwietnia 2019r. (sobota) o godz. 11.00 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. G. Morcinka w Katowicach przy ul. Roździeńskiej 25. Na warsztaty zapraszamy uczniów szkół podstawowych. Z uwagi na możliwości lokalowe szkoły, prosimy o przybycie tylko jednego opiekuna dziecka (dzieci).

Będzie słodko i tradycyjnie! Podczas gdy dzieci będą ubijać, ugniatać czy miksować, rodzicie mogą wymienić się swoim doświadczeniem dotyczącym diety bezglutenowej, a także porozmawiać na ciekawe tematy dotyczące prowadzenia bezpiecznej kuchni. Zaś w czasie, kiedy słodkie wielkanocne specjały będą się piekły lub chłodziły, na dzieci będą czekały konkursy. Kto wie, może nawet Zajączek Wielkanocny podrzuci małe co nieco dla młodych uczestników warsztatów 🙂

Na spotkanie zapraszamy wyłącznie dzieci na diecie bezglutenowej członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską za bieżący rok.
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres zgloszenia@celiakia.pl w terminie do dnia 04.04.br.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Warsztaty Katowice, natomiast w treści maila prosimy podać: imię i nazwisko rodzica/opiekuna należącego do Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka. Każde zgłoszenie będzie potwierdzone mailem zwrotnym.

Zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Wielkanocne warsztaty kulinarne dla dzieci w Katowicach