Wrocławski Dzień Dziecka – 10.06.2018

Na tegoroczny Dzień Dziecka zapraszamy bezglutenowe dzieci wraz z rodzeństwem i rodzicami 10 czerwca 2018r. (niedziela) od godziny 11:00 do Wioski Indiańskiej „Tipi Town”, która znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Działkowej 9.
Podczas spotkania dzieci będą się bawić z animatorami. Zachęcamy do zabrania ze sobą np. piłek i innego sprzętu sportowego, gdyż na terenie Wioski Indiańskiej można pozostać dłużej. Można także zabrać ze sobą koc. Rodzice proszeni są o zapewnienie dzieciom sportowego obuwia albo kaloszy, w zależności od pogody. Jeśli pogoda nam nie dopisze, mamy zapewnione schronienie do godz. 13:00. Prosimy rodziców o przyniesienie bezglutenowych smakołyków do wspólnej degustacji.

Stowarzyszenie pokrywa koszt zabawy dzieci bezglutenowych oraz animatorów. Rodziców prosimy o opłacenie na miejscu udziału swojego (5 zł od osoby) oraz dziecki, które nie są na diecie bezglutenowej (2,50 zł za 1 dziecko). Kawa, herbata oraz woda do kupienia na miejscu.

Zapisy na adres e-mail: zgloszenia@celiakia.pl. Przy zgłoszeniach prosimy podać imię i nazwisko rodzica należącego do Stowarzyszenia, imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej oraz informację ile osób z danej rodziny będzie uczestniczyć w imprezie.

Ilość miejsc jest ograniczona. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone mailem. Pierwszeństwo w zapisach mają dzieci rodziców, którzy są członkami Stowarzyszenia z aktualnie opłaconą składką członkowską. Dojazd do Kamieńca Wrocławskiego (kierunek Laskowice przed Czernicą Wrocławską) np. autobusem 855.

Kontakt: tel. 506 358 884. Serdecznie zapraszamy!

Oddział Wrocław

Wrocławski Dzień Dziecka – 10.06.2018