Wrocławski Dzień Dziecka na statku Wratislavia

Serdecznie zapraszamy wszystkie bezglutenowe dzieci ze Stowarzyszenia na spotkanie w dniu 01.06.2019 r., czyli na Wrocławski Dzień Dziecka na statku Wratislavia.  Rejs rozpoczyna się od Przystani Wratislavia przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego o godz. 12:00, ale konieczne jest wcześniejsze przybycie. Warunkiem wzięcia udziału w rejsie jest punktualne przybycie, gdyż statek nie poczeka na żadnego spóźnialskiego.
Stowarzyszenie pokrywa koszt biletu dla dziecka bezglutenowego, dodatkowe bilety należy kupić we własnym zakresie. Link do przystani z mapką znajduje się tutaj.

Wszystkie dzieci otrzymają upominki od Stowarzyszenia z okazji ich święta.

Rodzice proszeni są o przygotowanie i przyniesienie bezglutenowych smakołyków i owoców do wspólnej degustacji. Przy wypiekach, ewentualnie kupionych słodyczach, prosimy dołączyć dokładny wykaz składników.

Zgłoszenia uczestnictwa wysyłamy na adres: zgloszenia@celiakia.pl do dnia 29.05.2019 do godz. 14:00. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. Ilość miejsc jest ograniczona.

W zgłoszeniu podać należy:
1. imię i wiek dziecka
2. imię, nazwisko rodzica będącego członkiem Stowarzyszenia (konieczna jest informacja czy będą obecni oboje rodzice, żeby zabezpieczyć wymaganą ilość biletów – przy zakupie biletu dla siebie proszę wziąć pod uwagę kolejkę do kasy)
3. czy chcą Państwo zabrać ze sobą także rodzeństwo dziecka bezglutenowego – jeśli tak, proszę podać imię i wiek dziecka. Przy zapisach pierwszeństwo mają dzieci bezglutenowe, jednak w przypadku wolnych miejsc Stowarzyszenie pokryje koszt także rodzeństwa. Jeśli pula miejsc się wyczerpie, rodzic pokrywa koszt dodatkowego dziecka w wysokości 20 zł. Rodzice także kupują bilety dla siebie w cenie 25 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Wrocławski Dzień Dziecka na statku Wratislavia