Wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Kielcach

Kielecki Oddział Stowarzyszenia zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka 9 czerwca 2019 w Centrum Edukido przy ul. Legnickiej 1 w Kielcach w godzinach 11.00-13.00.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy dzieci na diecie bezglutenowej wraz z rodzicami. Podczas gdy dzieci będą uczestniczyć w rozwijających wyobraźnię warsztatach tematycznych z użyciem klocków, dorośli będą mogli wymienić się doświadczeniami w stosowaniu diety bezglutenowej.

Wszystkich członków Stowarzyszenia chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: zgloszenia@celiakia.pl do 5 czerwca 2019. W tytule prosimy napisać „Dzień Dziecka Kielce”, a w treści podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz imię i wiek dziecka na diecie bezglutenowej. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, warunkiem udziału jest opłacona składka członkowska za rok 2019.

Dzieci otrzymają od Stowarzyszenia tego dnia drobne upominki z okazji ich święta.

Serdecznie zapraszamy!

Zgłaszając swój udział w spotkaniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Kielcach