Wykład o celiakii – zapraszamy do Kielc

Zapraszamy serdecznie rodziców dzieci z celiakią na wykład: ,,Celiakia, przyczyny, diagnostyka, leczenie, choroby współistniejące”, prowadzony przez lek. med. Beatę Gładysiewicz, specjalistę chorób dziecięcych, gastroenterologa, kierownika Pododdziału Hepatologicznego I Kliniki Pediatrii Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii w Kielcach, który odbędzie się 28 października (w sobotę) o godzinie 11:00 w Hotelu Kameralnym w Kielcach przy ul. Tarnowskiej 7.

Organizatorem spotkania jest Świętokrzyskie Stowarzyszenie Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Cukrzycą i jest ono zorganizowane dla jego członków. Prezes Stowarzyszenia, pani Zofia Łachut zaprasza także członków naszej organizacji.

W związku z ograniczoną ilością miejsc zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do czwartku 26.10.17 na adres: a.przenzak@celiakia.pl.
W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko i informację o przynależności do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Pierwszeństwo udział mają osoby z opłaconą bieżącą składką członkowską.