„Wypaleni dietą” – bezpłatny webinar o emocjach

Celiakia jest towarzyszką na całe życie. Dlatego u każdego z nas w pewnym momencie może pojawić się poważne zmęczenie dietą bezglutenową. Jakie są jego objawy i jak sobie wtedy radzić? Gdzie szukać wsparcia? Dowiemy się o tym podczas webinaru „Wypaleni dietą”  22 lutego 2023 r. o godzinie 9:00 z Małgorzatą Pietras-Mrozicką, psychologiem i psychodietetykiem.

Podczas wydarzenia będzie można zadawać pytania naszej ekspertce. 

Małgorzata Pietras-Mrozicka jest psychologiem oraz psychoterapeutką w podejściu systemowo-ericksonowskim, terapeutką Resources Therapy RT®. Specjalizuje się w psychodietetyce. Pomaga osobom, które doświadczają trudności w relacji z jedzeniem w gabinecie PsychoDietoTerapia. Życie na diecie bezglutenowej w celiakii bada naukowo w ramach doktoratu na Uniwersytecie Łódzkim. Jest autorką licznych publikacji naukowych o radzeniu sobie z emocjami na diecie leczniczej w celiakii i innych chorobach. Prywatnie ona sama oraz jej dzieci są na diecie bezglutenowej z powodu celiakii.

Wydarzenie organizujemy dla członków Stowarzyszenia (z uregulowanymi składkami członkowskimi), obowiązuje rejestracja do 20 lutego 2023 r. do godziny 11:00. Za pośrednictwem newslettera wszystkim członkom prześlemy link do rejestracji na webinar. 

Osoby, które nie są członkami Stowarzyszenia, a chcą wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do dołączenia do nas. Prosimy o przesłanie deklaracji członkowskiej i potwierdzenia wpłaty składki członkowskiej najpóźniej do czwartku 16 lutego 2023 r. na adres deklaracje@celiakia.pl.

Liczba miejsc podczas transmisji na żywo jest ograniczona do 200, decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego w dniu wydarzenia. Jednakże każda zarejestrowana osoba, niezależnie od uczestnictwa w spotkaniu na żywo, otrzyma dzień po webinarze tymczasowy dostęp do nagrania.

„Wypaleni dietą” – bezpłatny webinar o emocjach