Wysyłamy „Co je Jan? I dlaczego nie ciastko?” – zapisz się

Na koniec obchodów XV Międzynarodowego Dnia Celiakii zaprezentowaliśmy piękną niespodziankę od Stowarzyszenia – naszą nową książeczkę dla dzieci „Co je Jan? I dlaczego nie ciastko?”. Od dziś uruchamiamy zapisy na książkę wśród członków Stowarzyszenia.

Miała być ona prezentem przekazywanym dzieciom na imprezach stowarzyszeniowych z okazji Dnia Dziecka w całej Polsce. Niestety spotkania dla naszych dzieci póki co nie mogą się odbyć. Nie jest jednak to przeszkodą, aby dzieci nie mogły otrzymać prezentu od Stowarzyszenia z okazji swojego święta:)

Ogłaszamy zatem zapisy na książkę! Wszystkich rodziców i opiekunów dzieci na diecie bezglutenowej, którzy należą do Stowarzyszenia (z uregulowanymi składkami członkowskimi, także za 2020 rok) prosimy o wysłanie mailem zamówienia: zgloszenia@celiakia.pl.

W tytule maila należy koniecznie wpisać: Co je Jan, natomiast w treści maila prosimy podać imię i nazwisko członka Stowarzyszenia oraz aktualny adres do wysyłki. Zgłoszenia będziemy zbierać do 14 czerwca 2020 r. Zamówione książki wyślemy w drugiej połowie czerwca (wysyłamy jeden egzemplarz na rodzinę).

Nasza książeczka jest przeznaczona dla dzieci, ale gwarantujemy, że nawet osoby dorosłe będą się dobrze bawić podczas czytania zabawnego tekstu i oglądania świetnych ilustracji. Dlatego każdy członek Stowarzyszenia, nawet jeśli już nie czuje się dzieckiem, a jest ciekaw tego, co je Jan, może wysłać zamówienie, a my z przyjemnością wyślemy mu książkę:)

Przypominamy, że egzemplarz jest bezpłatny dla członków Stowarzyszenia. Nie prowadzimy sprzedaży książki.

Wysyłamy „Co je Jan? I dlaczego nie ciastko?” – zapisz się