XII Międzynarodowy Dzień Celiakii w Warszawie – 3 czerwca 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia na piknik naukowy pt. „Dieta bezglutenowa dla małych i dużych” z okazji XII Międzynarodowego Dnia Celiakii. Impreza odbędzie się 3 czerwca 2017 r. w Centrum Konferencyjnym Instytutu Bioinżynierii i Biocybernetyki PAN przy ul. Ks. Trojdena 4 w Warszawie.

W planach są ciekawe wykłady, panele dyskusyjne, porady lekarzy i dietetyków, pomiary składu ciała, możliwość degustacji produktów bezglutenowych firm licencjonowanych i pokazy kulinarne (w tym niespodzianka!). Zapraszamy dorosłych członków Stowarzyszenia, ale także ich dzieci, dla których zaplanowaliśmy moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka. W godzinach 15:00 – 17:00 odbędzie się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia, na które serdecznie zapraszamy wszystkich stowarzyszonych.

Wszystkie szczegóły i plan imprezy wkrótce zamieścimy na naszej stronie. Warunkiem udziału jest opłacona składka członkowska za 2017 rok. Już teraz można zgłaszać udział w pikniku mailem:

  1. zgłoszenia osób dorosłych (imię i nazwisko, nr telefonu): p.sabak@celiakia.pl
  2. osobne zgłoszenia dzieci (imię i nazwisko oraz wiek dziecka, imię i nazwisko rodzica należącego do Stowarzyszenia, nr telefonu): zgloszenia@celiakia.pl

Uwaga: jeżeli w pikniku chce wziąć udział rodzic z dzieckiem, powinien osobno zgłosić udział swój, a osobno dziecka.  Serdecznie zapraszamy!