Zapraszamy na bezglutenowy piknik we Wrocławiu 4 czerwca 2023

4 czerwca 2023 r. (w niedzielę) w godz. 11.00-13.00 serdecznie zapraszamy dorosłe osoby należące do Stowarzyszenia, młodzież na diecie bezglutenowej, jak również opiekunów z bezglutenowymi pociechami w każdym wieku, by wspólnie spędzić czas i poznać się.

Doświadczeni celiacy doskonale wiedzą, jak trudne są początki bezglutenowego życia. Tym bardziej zapraszamy ich, by wsparli swoim doświadczeniem osoby świeżo zdiagnozowane, które przyjdą na spotkanie.

Miejsce naszego piknikowania to Park Jana Kasprowicza we Wrocławiu. Spotykamy się z lewej strony od wejścia na plac zabaw z alei Jana Kasprowicza (kto był w zeszłym roku, temu zapewne łatwo będzie trafić).

Co zabrać: przede wszystkim koc, produkty do wspólnej degustacji (przy wypiekach, jak również przy zakupionych słodyczach prosimy dołączyć dokładny wykaz składników), owoce (umyte). Dodatkowo według potrzeby wodę bądź inne napoje.

Co jeszcze? Otóż, jeśli ktoś wybierze się na nasze piknikowanie z dzieckiem, koniecznie prosimy by zabrać: piłki, badmintona, frisbee oraz wszelkie gry, w które można bawić się na świeżym powietrzu, ew. gry planszowe.

Zgłoszenia uczestnictwa wysyłamy na adres: zgloszenia@celiakia.pl do dnia 31.05.2023 z dopiskiem „Piknik Wrocław”. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone. W zgłoszeniu prosimy podać:

1. imię i nazwisko członka Stowarzyszenia, a jeśli przychodzi z dzieckiem:
2. imię i nazwisko dziecka bezglutenowego (ew. rodzeństwa).

Wspólne piknikowanie przewidziane jest do godz. 13:00, ale ze względu na miejsce w którym będziemy każdy może tam pozostać tak długo, jak tylko będzie chciał.

Serdecznie zapraszamy!

*Zgłaszając swój udział w potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

**Zgłoszenie udziału w pikniku jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie wizerunku w wydarzeniu, jak również na umieszczanie zdjęć, zawierających wizerunek, zarejestrowanych podczas wydarzenia, w relacji z wydarzenia na stronie internetowej Stowarzyszenia celiakia.pl oraz na profilach Stowarzyszenia w mediach społecznościowych, na wykorzystanie tego wizerunku w celach informacyjnych czy sprawozdawczych przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Zapraszamy na bezglutenowy piknik we Wrocławiu 4 czerwca 2023