Zapraszamy na spotkanie „Dieta bezglutenowa bez tajemnic” w Olsztynie

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie z Grażyną Konińską, doświadczoną dietetyczką z Centrum Diety Bezglutenowej, które odbędzie się w sobotę, 4 stycznia 2020 r., w godzinach 12:00 -15:00, w sali wykładowej przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym UKIEL, przy ul. Kapitańskiej 17 A w Olsztynie.

Grażyna Konińska w trakcie wykładu przedstawi jak powinna wyglądać zdrowa dieta bezglutenowa oraz jak czytać etykiety ogólnodostępnych produktów spożywczych, aby robić bezpieczne zakupy. Zostaną również omówione najczęstsze błędy i pułapki czyhające na osoby na diecie bezglutenowej oraz wiele innych spraw, które pomogą uczestnikom odnaleźć się w bezglutenowym świecie.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką, nie tylko członków Stowarzyszenia, wymagane jest jedynie zgłoszenie: zapisy internetowe przyjmujemy na adres e-mail: olsztyn@celiakia.pl. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika. Zapraszamy!

Oddział Olsztyn

Zgłaszając swój udział w spotkaniu potwierdzają Państwo, że zapoznali się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Stowarzyszenie.

Zapraszamy na spotkanie „Dieta bezglutenowa bez tajemnic” w Olsztynie