5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!

Wszystkim naszym wspaniałym Wolontariuszom składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Waszą bezinteresowną działalność na rzecz Stowarzyszenia!

W tym roku to prawie 40 zorganizowanych wydarzeń: konferencji, różnego rodzaju spotkań, warsztatów, bali, pikników. Szerzycie wiedzę i wspieracie nowo zdiagnozowanych oraz tych doświadczonych w codziennych zmaganiach z dietą bezglutenową, tworząc jedyną w swoim rodzaju społeczność. Kilkoro z Was jest bardzo zaangażowanych przy projekcie MENU BEZ GLUTENU. Wśród naszych Wolontariuszy są osoby, które zakładały Stowarzyszenie i znają je od podszewki. Są też takie, które działają krócej, ale też chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z innymi, dopiero zaczynającymi przygodę z wolontariatem. Wszystkim jesteśmy ogromnie wdzięczni! To dzięki Wam dzieje się tak dużo bezglutenowych wydarzeń w całej Polsce!

Życzymy Wam zdrowia i radości w życiu. Niech wolontariat w Stowarzyszeniu będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje Was do dalszego działania. Za dobre serce, gotowość, oddanie i wolę pomagania innym – bardzo dziękujemy! 

Jesteśmy wdzięczni każdej osobie, która zdecydowała się działać w Stowarzyszeniu. Wśród całej masy codziennych obowiązków niełatwo jest znaleźć czas na wolontariat. Dlatego ogromnie doceniamy, że oddajecie Stowarzyszeniu swój cenny czas. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby zostać bardziej aktywnymi członkami Stowarzyszenia i zorganizować wydarzenie dla bezglutenowej społeczności w swoim mieście serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami: wolontariat@celiakia.pl.

Z radością powitamy w naszym gronie nowe osoby i pomożemy zrealizować fajne pomysły – zapraszamy!

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!