BEZ Piekarnia Bezglutenowa z Łodzi w programie MENU BEZ GLUTENU

BEZ Piekarnia Bezglutenowa z Łodzi dołączyła do programu MENU BEZ GLUTENU i zaprasza gości do punktu przy ul. Piotrkowskiej 291.
W piekarni codziennie wypiekane jest w 100% bezglutenowe i bezlaktozowe pieczywo: chleby na drożdżach i bez dodatku drożdży (na jajkach), chleby na zakwasie, chleby paleo, bułki, ciasta, torty, ciastka oraz inne słodkości. Dodatkowo w ofercie piekarni znajdziemy kanapki, desery, pizzę, zapiekanki, pierogi, krokiety, naleśniki, kopytka, kluski śląskie, kluski leniwe i wiele innych dań. Wszystkie produkty są bezpieczne dla osób z celiakią, nietolerancją na gluten oraz alergią na gluten.

„Nasze produkty są przede wszystkim zdrowe, bez chemii i zbędnych dodatków. Wypiekane na miejscu, z wielkim zaangażowaniem i pasją, według autorskich receptur. Udowodnimy wam, że bezglutenowe wcale nie musi być nudne i bez smaku, a wręcz odwrotnie” – mówi właścicielka. „Nasze wyroby polecamy także osobom z  innymi chorobami autoimmunologicznymi. W ofercie mamy też wypieki dla wegan i wegetarian”.

Na miejscu można wypić kawę i zjeść zapiekankę, pizzę, czy ciastko.

BEZ Piekarnia Bezglutenowa z Łodzi w programie MENU BEZ GLUTENU